Hakkımızda

İstile, 2021 yılında kurulmuş; kurulduğu günden bu güne kadar elektrik, elektronik, otomasyon, enerji ve elektromekanik sistemlerin üzerine çalışmakta olup sistem ihtiyaçlarında bir taraftan kullanıcı makamının güncel ihtiyaçlarını özgün çözümleri ile yerli ürünleri en verimli şekilde kullanarak, bu projelerden elde edilen birikim ve kabiliyetleri ile stratejik görülen projeler için özgün fikirleri güvenli çözümlere taşımayı temel misyonu olarak benimsemiştir.

Her bir proje ile başlayan ve geçilen süreçler sonrası uzmanlaştığı seçilmiş konularda derinlemesine kabiliyet kazanma prensibi ile, sadece sektör içinde bilinen kabiliyetlerine giren projeler ile ilgili konulara talip olmaya özen göstermiş, entegre proje ve programlar için gerek diğer sektör kuruluşları ile gerekse yurt içi araştırma ve geliştirme altyapıları ile bir ekip anlayışı içinde görev alma yaklaşımını benimsemiştir.

İstile, elektrik, elektronik projelerinden elde ettiği deneyimlerini kısa süre içerisinde otomasyon ve enerji alanlarına da aktarmış; ürün ve hizmet portföyünü diğer çeşitli alanları kapsayacak şekilde genişletmiştir.

Kurumsal kültürü ve gelişmiş organizasyon yapısı ile farklı ekosistemlere kolaylıkla entegre olabilmeyi başarabilmektedir. İstile’nin çalışma yapısı elektrik, elektronik, otomasyon, elektromekanik ve mekanik sistemlerin geliştirilmesi, tasarımı, üretimi ve bu yapıları destekleyecek tedariği sağlayacak bağlantıları da üstlenecek kabiliyettedir.

"Türk mühendislerin alnında, Cumhuriyet istikbalini aydınlatan ışık parlar."

 

istile

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.